Home » Privātuma Politika

Privātuma Politika

Vietnē let2016.org, kas ir pieejama no https://let2016.org/, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir apmeklētāju privātums. Šajā konfidencialitātes politikas dokumentā ir norādīti informācijas veidi, ko vāc un reģistrē let2016.org, un kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu konfidencialitātes politiku, sazinieties ar mums.

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tiešsaistē un ir spēkā mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ar kuru viņi dalās un/vai kuru apkopo let2016.org. Šī politika neattiecas uz jebkādu informāciju, kas apkopota bezsaistē vai citos kanālos, kas nav šī tīmekļa vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu Privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.
Mūsu apkopotā informācija

Personas informācija, ko jums lūdzam sniegt, un iemesli, kādēļ to lūdzam, tiks jums izskaidroti brīdī, kad lūgsim jums sniegt savu personas informāciju.

Ja sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, ko jūs varat izvēlēties sniegt.

Kad reģistrējat Kontu, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus datus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp, lai:

  • nodrošinātu, pārvaldītu un uzturētu mūsu tīmekļa vietni
  • Uzlabot, personalizēt un paplašināt mūsu tīmekļa vietni.
  • Izprast un analizēt, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni.
  • sazināties ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju saistībā ar tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.
  • sūtīt jums e-pasta vēstules
  • krāpšanas atklāšanai un novēršanai

Reģistrēt failus

let2016.org izmanto standarta procedūru, kas paredz žurnālu failu izmantošanu. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē tīmekļa vietnes. To dara visi hostinga uzņēmumi, un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analītikas. Žurnālu datnēs apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izvades lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar informāciju, kas ļauj identificēt personu. Šīs informācijas mērķis ir analizēt tendences, pārvaldīt vietni, izsekot lietotāju kustībai vietnē un vākt demogrāfisko informāciju.


Reklāmas partneru privātuma politika

Šajā sarakstā varat iepazīties ar katra let2016.org reklāmas partnera privātuma politiku.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkfaili, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas attiecīgajās reklāmās un saitēs, kuras parādās vietnē let2016.org un tiek nosūtītas tieši lietotāja pārlūkprogrammā. Šādā gadījumā tie automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai lai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās tīmekļa vietnēs.

Ņemiet vērā, ka let2016.org nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, ko izmanto trešo personu reklāmdevēji.

Trešo pušu konfidencialitātes politika

let2016.org konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tāpēc, lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām. Tā var ietvert to praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs.

CCPA privātuma tiesības (Nepārdodiet manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA Kalifornijas patērētājiem, papildus citām tiesībām, ir tiesības:

pieprasīt, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, atklāj, kādas kategorijas un konkrētus personas datus uzņēmums ir vācis par patērētājiem.

pieprasīt, lai uzņēmums dzēš visus personas datus par patērētāju, ko uzņēmums ir savācis.

pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personas datus, nepārdod patērētāja personas datus.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

VDAR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat pilnībā informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir šādas tiesības:

Tiesības piekļūt – Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu maksu.

Tiesības uz labošanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izlabojam jebkādu informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinām informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības uz dzēšanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu personas datus, ja tiek ievēroti noteikti nosacījumi.

Tiesības ierobežot apstrādi – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personas datu apstrādi, ja tiek ievēroti konkrēti nosacījumi.

Tiesības iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos iebilst pret jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības uz datu pārnesamību – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtām savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums, ievērojot noteiktus nosacījumus.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija par bērniem

Vēl viena no mūsu prioritātēm ir bērnu aizsardzība, izmantojot internetu. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai uzraudzīt un vadīt viņu darbības tiešsaistē.

let2016.org apzināti nevāc nekādu personiski identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja jums šķiet, ka jūsu bērns mūsu tīmekļa vietnē ir sniedzis šāda veida informāciju, mēs noteikti aicinām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties dzēstu šādu informāciju no mūsu ierakstiem.